JAK SE MŮŽETE NA WEBU ORIENTOVAT A JAK PROVEDETE REGISTRACI K WEBU?

Abyste se lépe orientovali na našem webu, mohli v něm fungovat, rezervovat, odhlašovat, vybírat a nakupovat, je zapotřebí, abyste se nejprve registrovali. Registrace se provádí po kliknutí na panáčka vpravo nahoře na liště, vyplníte své uživatelské jméno, přihlašovací e-mail a heslo. Stanete se registrovanými uživateli Joga Joy Centra (můžete se i kdykoliv odhlásit) a dále Vám stačí se jen k webu přihlásit pod svým e-mailem a heslem pro rezervaci či odhlášení z lekce nebo pro přihlášení či nákup jakéhokoliv nabízeného produktu Joga Joy Centra. Náš web Vám poskytuje ochranu Vašeho soukromí a Váš osobní Uživatelský přehled, který naleznete vpravo nahoře na liště pod hlavičkou panáčka, Vám přináší  přehled o Vašich lekcích. V případě, že zapomenete heslo, napište na info@jogajoy.cz heslo nové a my Vám ho změníme.

JAK MŮŽETE ZAČÍT CHODIT NA JÓGU DO JOGA JOY?

Máte 3 možnosti, jak u nás cvičit jógu:

1. KURZY

Výběr a nákup kurzů přes rubriku Nabídka - Kurzy (vyberete svůj kurz) po registraci a přihlášení nebo přes Nabídka - Ceník - Kurzy. Dále Vámi vybraný kurz rozkliknete a kliknete na tlačítko KOUPIT. Platba kurzu pouze online skrze platební systém GoPay přes web. Po zaplacení kurzu obdržíte na Váš e-mail fakturu a jste automaticky zapsáni do Vámi zvoleného a zaplaceného kurzu. Nemusíte již provádět jednotlivé rezervace na lekce, neboť po zaplacení kurzu máte svou lekci po dobu trvání kurzu automaticky zarezervovanou v Rozvrhu lekcí – v rezervačním systému i Vašem Uživatelském přehledu.  Kurzy probíhají v pravidelném čase 1 x týdně od září do ledna nebo od února do června. Výhodou kurzu je pravidelnost Vaší jógové praxe, nemusíte si dělat rezervaci na lekci, máte možnost využívat Náhradový systém, který funguje tak, že odhlásite-li se ze své lekce min. 7 hodin před jejím začátkem, vzniká Vám Náhradní bod, který můžete uplatnit v průběhu trvání Vašeho kurzu na jakékoliv jiné lekci (vyjímkou jsou semináře, workshopy či jiné akce). Odhlašovat se můžete přes Rozvrh lekcí, potvrzovací e-mail na Vaši lekci nebo přes Váš Uživatelský přehled, který naleznete nahoře vpravo na liště pod panáčkem. Náhradní bod si vyberete tak, že si v Rozvrhu lekcí vyberete lekci a po rozkliknutí si uděláte rezervaci na tuto lekci na Náhradní bod. Tím se Vám Váš Náhradní bod vymaže z Vašeho Uživatelského přehledu. Máte- li zakoupený kurz na 60 min lekce, tak při náhradě v 90 min lekci doplatíte před lekcí 50,- Kč, v opačném případě se peníze nevrací. Kurzy jsou i cenově nejvýhodnější: v kurzu 60 min/130,- ... 90 min/180,- plus náhradový systém. Své Náhrádní body můžete uplatňovat pouze v průběhu trvání Vašeho kurzu, po jeho ukončení budou Vaše Náhradní body vymazány. Kurzy jsu určeny pro širokou veřejnost, pro děti, pro začátečníky i praktikujíci jóginy.

2. PERMANENTKA

Permanentka je  elektronická na 10 vstupů/60 min/1 500,-/platnost 3 měsíce od data zakoupení. Přijdete-li do 90 min lekce, doplatíte na místě v hotovosti 50,- Kč. Platba permanentky online skrze platební systém GoPay přes web. Klikněte na Nabídka - Ceník a můžete si zakoupit Permanentku.  Před zakoupením Permanentky je nutná registrace k webu a dále pak Přihlášení. Po zaplacení permanentky obdržíte na Váš e-mail fakturu. Svou lekci na Permanentku si rezervujete předem přes Rozvrh lekcí. - rezervační systém. Z Vaší elektronické permanentky bude automaticky odebrán 1 vstup/bod. Odhlásit se z rezervované lekce můžete nejpozději 7 hodin před začátkem lekce přes Rozvrh lekcí  nebo přes Váš Uživatelský přehled, který naleznete vpravo nahoře na liště pod panáčkem. Pokud se včasně neodhlásíte, z Vaši permanentky bude automaticky odebrán jeden bod. Nelze-li  se Vám přihlásit na Vámi vybranou lekci, lekce je již plně obsazena.

3. JEDNOTLIVÉ VSTUPY

Platba v hotovosti před lekcí. Můžete navštěvovat naše lekce jógy i na jednotlivé vstupy 60 min/170,- a 90 min/220,-.> Rezervaci na lekci provedete po Přihlášení k webu přes Rozvrh lekcí - rezervační systém, kde si zvolíte svou lekci a provedete rezervaci lekce.  V případě, že nemůžete na svou lekci přijít, proveďte prosím včasné Odhlášení přes Rozvrh lekcí nebo přes Váš Uživatelský přehled, který naleznete na liště vpravo nahoře pod panáčkem. Nelze-li  se Vám přihlásit na Vámi vybranou lekci, lekce je již plně obsazena.

PŘEDNOST NA JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ MAJÍ VŽDY KLIENTI, KTEŘÍ SI ZAKOUPILI CELÝ KURZ, NEBOŤ MAJÍ SVÉ LEKCE ZAREZERVOVANÉ NA CELÉ POLOLETÍ.

KAPACITA SÁLU JE 14 MAX 15 OSOB.

JAK FUNGUJE REZERVAČNÍ SYSTÉM A ODHLAŠOVÁNÍ Z LEKCÍ?

Veškeré lekce se rezervují pouze on-line přes Rozvrh lekcí. Vyberte si svou lekci dle náročnosti, pomůže Vám v tom barevné odlišení jednotlivých lekcí od lekcí/kurzů pro začátečníky až pro pokročilé (viz. Rozvrh lekcí - rezervační systém). Ti, co mají zakoupený kurz,  rezervaci nemusí provádět, jsou již po zaplacení kurzu automaticky zapsáni do všech svých lekcí po dobu trvání kurzu v Rozvrhu lekcí – v rezervačním systému. Odhlášení z lekcí probíhá pouze on-line přes Rozvrh lekcí, potvrzovací e-mail  či Váš Uživatelský přehled. Rezervaci na lekci (u permanentky, jednotlivých vstupů či při využití Náhradního bodu u kurzu) nelze provádět telefonicky ani přes e-mail. Rádi Vám poradíme, jak na to (na tel. 603 513 791 nebo přes e-mail info@jogajoy.cz). Pokud Vás rezervační systém přes Rozvrh lekcí nepouští do Vámi zvolené lekce, lekce je již plně obsazena.

Prosíme, abyste jste se v případě Vaší nemožnosti navštívit lekci odhlašovali, umožníte tak volné místo pro klienty, kteří chtějí využít své Náhradní body či vstup na lekci na Permanentku nebo Jednotlivý vstup. Uplatňujme zde princip solidarity. Odhlášení z lekce u kurzů či permanentky ze strany Joga Joy Centra na základě žádosti klienta je možné, ale bez nároku na Náhradní bod.

U kurzů již máte rezervaci na celý kurz automaticky po Vašem zaplacení kurzu, zde jen odhlašujete přes Rozvrh lekcí, potvrzovací e-mail  či Váš Uživatelský přehled a to nejpozději 7 hodin před lekcí pro získání Náhradního bodu. Při pozdějším odhlášení Vám zaniká nárok na Náhradní bod.

U permanentky rezervujete svou lekci přes Rozvrh lekcí a odhlašujete svou lekci přes Rozvrh lekcí nebo Váš Uživatelský přehled. Odhlášení z lekce provádíte nejpozději 7 hodin před začátkem lekce, jinak Vám propadne bod.

U jednotlivých vstupů rezervace lekce přes Rozvrh lekcí.   Platba je v hotovosti před začátkem lekce a odhlášení provádějte nejlépe 7 hodin před začátkem Vaší lekce opětně přes Rozvrh lekcí či Váš Uživatelský přehled.

JAKÁ JE CENA LEKCÍ, PERMANENTKY A KURZŮ?

Více informací naleznete pod rubrikou Nabídka - Ceník

v kurzu 60 min/130,- ... 90 min/180,- plus náhradový systém

permanentka 60 min/150,- ... 90 min/200,-

jednotlivý vstup 60 min/170,- ... 90 min/220,-

JSTE ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK, CO MÁTE  DĚLAT?

V Rozvrhu lekcí naleznete lekce, které jsou určeny přímo pro jógové začátečníky nebo lekce, které jsou označeny Jóga pro všechny. Můžete chodit na lekci na jednotlivé vstupy, permanentku nebo si můžete zakoupit celý kurz.

NĚKOLIK RAD KE CVIČENÍ JÓGY: CO S SEBOU NA LEKCI?

Před cvičením nejezte minimálně 2 až 3 hodiny. Na cvičení si vezměte pohodlné oblečení, které Vám je příjemné a nemusíte si ho během cvičení upravovat. Obuv není nutná, cvičíme na boso. Podložky na cvičení, jógamatky, deky a pomůcky na jógu máme volně k dispozici v našem Joga Joy Centru.

MÁTE  ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ, MENSTRUACI, JSTE  TĚHOTNÁ?

V případě zdravotních potíží či jiných zdravotních omezeních se poraďte se svým lékařem o vhodnosti cvičit jógu. Pokud máte nějaká zdravotní omezení či jiné zdravotní problémy, informujte svého lektora před začátkem lekce! Během menstruace vynechávejte veškeré obrácené polohy (pluh, svíčka, stoj na hlavě) a veškeré polohy, které stlačují břicho, více relaxujete. V případě, že se necítíte dobře (nachlazení, nevolnost) raději zůstaňte doma a odpočívejte. V případě těhotenství zkonzultujte svůj zdravotní stav s Vaším lékařem a pokud můžete cvičit, navštěvujte lekce vhodné pro těhotné, mezi 11. - 13. týdnem se doporučuje cvičení vynechat.

CHCETE  SE ZÚČASTNIT SEMINÁŘE NEBO NAŠICH AKCÍ?

Veškerou nabídku seminářů naleznete pod rubrikou Nabídka -  Semináře.  Semináře se platí on-line přes platební systém GoPay přes web po registraci a přihlášení k webu. Po uhrazení semináře Vám přjde potvrzovací e-mail a v příloze naleznete doklad o zaplacení, fakturu. Automaticky máte rezervované místo na Vámi zvoleném a uhrazeném semináři. V případě, že se nemůžete zúčastnit semináře po jeho zaplacení, řídíte se Storno podmínkami Joga Joy Centra – viz Obchodní podmínky.

Na AKCE se přihlašujete přes Nabídka – Akce a klikněte na Přihlásit se.

Semináře  i akce jsou určeny pro širokou veřejnost i pro jógové začátečníky.

CHCETE  SE ZÚČASTNIT JÓGOVÉHO  POBYTU?

Jógové pobyty, jógové kurzy či víkendové semináře naleznete pod rubrikou Nabídka - Jógové pobyty. Zde si již můžete vybrat z aktuální nabídky a zaslat Přihlášku, kterou naleznete u každé jednotlivé nabídky. Pobyty jsou určeny pro širokou veřejnost i pro jógové začátečníky.

MÁTE  ZÁJEM O PORADNU, TERAPII, MEDIACI, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII S PORADENSTVÍM, VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ?

Více informací o poradně, terapiích, kraniosakrálním ošetření naleznete pod rubrikou Nabídka - Poradna, Kraniosakrální terapie, Výživové poradenství.

MÁTE  ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ NEBO SKUPINOVÉ LEKCE JÓGY NEBO PILATES NA MÍRU (NABÍDKA PRO ŠKOLKY, ŠKOLY, FIRMY …)?

Máte-li zájem o individuální nebo  skupinové lekce jógy nebo pilates šité přímo na míru pro Vás nebo Vaši firmu, školku, školu ..., naleznete více informací pod rubrikou Nabídka - dále INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY NEBO PILATES, SKUPINOVÉ LEKCE JÓGY NEBO PILATES.

MÁTE OSOBNÍ DOTAZ NA COKOLIV?

V případě, že máte jakýkoliv osobní dotaz, kontaktujete nás nejlépe na e-email info@jogajoy.cz nebo telefonicky na +420 603513791. Rádi Vám odepíšeme nebo odpovíme v co nejkratší době.

OBCHODNÍ PODMÍNKY A STORNO PODMÍNKY

Obchodní podmínky jejichž součástí jsou i Storno podmínky naleznete v dolní části webu každé stránky.